Palniki na pelet
Palniki "Eco Pile" - oszczędność i wygoda
Opłaty związane z ogrzewaniem domu często mogą nas doprowadzić do ruiny. Dodatkowo nasze piece emitują wiele zanieczyszczeń. Jak zaoszczędzić i - co ważne - być przy tym eko? Rozwiązanie tego problemu oferuje firm Eko-Invest.
 Eko-Invest jest producentem wysokiej klasy urządzeń do wytwarzania i spalania proekologicznego produktu jakim jest pellet. Firma produkuje palniki "Eco Pile" do kotłów centralnego ogrzewania na palet z trocin.
Osoby, które zdecydują się na zmianę kotłów i palników na ekologiczne firmy Eko-Invest, korzyści odczują już po upływie pierwszego sezonu grzewczego. Jeśli paliwem w twoim piecu jest olej, przechodząc na pellet zaoszczędzisz ponad 60 proc. kosztów paliwa! Inwestycja zwróci się już po sześciu miesiącach. Co niezwykle ważne, dzięki korzystaniu z tego rodzaju ogrzewania przyczyniamy się do zmniejszania emisji CO2.
Wyposażenie zwykłego kotła w bezobsługowy eko-palnik znacznie zmniejsza czas poświęcony obsłudze pieca. Wystarczy uzupełnić opał i raz w tygodniu wybrać niewielką ilość popiołu. Palnik jest automatyczny, co oznacza, że sam się rozpala i wygasza, nie wymaga ręcznego uruchomienia i regulowania podczas pracy. Palnik jest samoczyszczący i nie wymaga częstej konserwacji. Więc w spokoju możemy cieszyć się ciepłem w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy.
Oferowany palnik firmy Eko-Invest jest jednym z najmniejszych palników na rynku. Kompaktowa konstrukcja i uniwersalna płyta mocująca umożliwia jego montaż niemal do każdego kotła na paliwo stałe, również w kotłach olejowych i niektórych kotłach gazowych.
Kolejnym atutem firmy Eko-Invest jest fakt, że jesteśmy nie tylko producentem palników, dostarczamy także wysokiej jakości pelet który jest paliwem przyszłości. Świadczy o tym jego popularność na Zachodzie, np. w Dani blisko 90 procent domów jednorodzinnych opalanych jest pelletem. Pellet jest wdzięcznym paliwem, z uwagi na swój charakter (postać granulatu), łatwość dozowania, coraz większą dostępność, stabilną cenę oraz wartość opałową. Ponadto polecamy kompletne kotłownie a także instalacje CO i CW.
Darmowa strona www - zrób ją sam!